Учетверте в черкаській бібліотеці зустрінуться прихильники Гаррі Поттера

Хоґвартс

Юних поттероманів запрошують відзначити книжковий день Гаррі Поттера в Черкаській обласній бібліотеці для дітей. Такий захід відбудеться вже вчетверте.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної бібліотеки.

Подія запланована на 27 березня, вона завершуватиме Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Наприкінці 2023 року британське видавництво “Bloomsbury” – власник прав на всю літературну франшизу про “Хлопчика-Який-Вижив” зробило ребрендинг. Відтепер міжнародна акція стала “Книжковим днем Гаррі Поттера” на противагу попередній “Книжковій ночі”. Тому час події змінено, активності в черкаській бібліотеці для дітей розпочнуться о 12:00 годині.

– Тема вечірки – “Міністерство магії”. У приміщенні бібліотеки можна буде знайти все, що чекало на літературних чаклунів за дверима зачарованої телефонної будки: зал пророцтв і кімнату розуму, відділ догляду за фантастичними істотами й відділ магічної фізкультури та спорту, тренування мисливців на темних чаклунів і дослідження небезпечних магічних рослин, відділ магічного транспорту й кімнату часу, – розповіли в бібліотеці.

Поттеромани зможуть взяти участь у сеансах квідичу, майстер-класах із виготовлення різних чарівних атрибутів, багатьох інтелектуальних і рухливих завданнях, а також завітати в магазинчик “Витівки Візлів”.

Участь у “Книжковому дні Гаррі Поттера” безкоштовна. Атрибутика чаклунських образів – палички, капелюхи, мантії та будь-які тематичні костюми.

Учасниками можуть стати читачі бібліотеки від 8 до 18 років, які зареєструються на сайті, пройдуть тест на знання світу Гаррі Поттера та отримають іменне запрошення.

Також читайте. “Мої малюнки бачила Джоан Роулінг”: уманчанка проілюструвала альманах про світ Гаррі Поттера.

Знайомся ближче з командою “18000” – підписуйся на інстаграм @18000_team

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *