Уклали новий договір, за яким черкасці не залишаться без гарячої води

“Черкаситеплокомуненерго” уклало договір з “Нафтогаз Трейдінг”, яке подаватиме газ у домівки черкасців. 

Про повідомляє “Суспільне”.

“У нас були важкі переговори для того, щоб досягти згоди і підписати договір з урахуванням того, що у нас були борги. Борги є не тільки у нас, вони є у всіх компаній по Україні. Але ми перше теплопостачальне підприємство в Україні, яке уклало договір із “Нафтогаз Трейдинг”, таким чином ми будемо з газом для постачання гарячої води в оселі жителів міста”, – пояснив Павло Карась.

За словами посадовця, із 1 травня ПСО скасовані і Нафтогаз уже не продаватиме газ для компаній, для потреб населення за пільговими цінами.

“Тож ми уклали угоду з дочірнім підприємством “Нафтогаз Трейдінг”, саме воно продаватиме газ нам на ринкових умовах. Раніше перейти на іншого постачальника ми не могли, бо ми маємо борги. Завдяки переговорам всі питання узгоджені і договір укладений”, – повідомив Карась.

Директорка зі зв’язків із державними регуляторними органами і зацікавленими сторонами Групи Нафтогаз Олена Осмоловська у коментарі Суспільному розповіла, що “Нафтогаз Україна” запропонував рівні умови для усіх постачальників тепла.

“Якщо компанії мають бажання купити газ у когось ще, у іншого постачальника, то компанія готова розглянути такий запит і надати можливість змінити постачальника, навіть маючи накопичені борги. Ми не вимагаємо зараз оплати всіх боргів, тому що ми розуміємо, що частина цих боргів утворилася в тому числі і через державне регулювання. Тому ми кажемо, що по накопичених боргах – це окреме питання, що треба вирішувати”.

Як писав “18000”, на сесії міської ради Павло Карась заявив, що з 1 травня черкасці можуть залишитись без централізованого гарячого водопостачання. Пов’язано це з тим, що НАК “Нафтогаз” повідомив про нові умови співпраці з підприємствами, які надають мешканцям тепло і гарячу воду. Серед них – повний розрахунок із боргами та 100% передплата за газ та гаряче водопостачання.

Нагадаємо, 23 березня Господарський суд Черкаської області  ухвалив рішення за позовом НАК “Нафтогаз” до “Черкаситеплокомуненерго”.  Відповідно до позовних вимог газопостачальника, комунальники заборгували за спожитий протягом 2019-2020 років газ більше 14 млн гривень. Окрім цього, до цієї суми дорахували майже 9 млн гривень пені, інфляційних витрат, річних, а також судового збору.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. Директриня

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.