Укрпошта випустила лімітований набір “Скарби Криму. Повернення” (ФОТО)

Новий випуск Укрпошти

Укрпошта презентувала лімітований поштовий набір “Скарби Криму. Повернення”.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ОВА.

Поштовий випуск присвячений відкриттю виставки “Скарби Криму. Повернення”, яка розпочала роботу 5 липня у Скарбниці Національного музею історії України. Експозиція буде представлена у музеї до остаточної деокупації Криму, після чого колекцію планують перемістити на територію півострова.

Поштовий набір «Скарби Криму. Повернення»

У червні 2023 року Верховний суд Нідерландів підтвердив рішення нижчих судових інстанцій про повернення на батьківщину 565 артефактів виставки “Крим: золото й таємниці Чорного моря”, що були у Музеї Алларда Пірсона в Амстердамі під час окупації півострова. Цінні предмети, знайдені під час археологічних досліджень Криму впродовж XIX-XXI століть, містять давньогрецькі, давньоримські, пізньоскіфські, сарматські, гунські та готські знахідки.

Поштовий набір “Скарби Криму. Повернення” складається з маркового аркуша з дев’яти марок, кожна з яких містить зображення древнього артефакту, представленого в експозиції, та художнього конверта з відбитком штемпеля спецпогашення.

Тираж – 565 примірників, що відповідає кількості експонатів виставки. Дизайнер аркуша і конверта – Дарʼя Цикунова.

Нагадаємо, до Дня Конституції на Черкащині погасили нову марку.

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *