Укрпошта випустить марку в підтримку національної збірної з футболу

нова марка Укрпошти

Укрпошта презентуватиме нову марку 13 червня 2024 року. Вона матиме назву “Україно, вперед!” й присвячена національній збірній України з футболу, яка 17 червня зіграє свій перший матч у Німеччині на Євро-2024. 

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ОВА.

У повідомленні зазначили, що випуск поштової марки здійснили за підтримки Української асоціації футболу. Погашення штемпелем «Перший день. Україно, вперед!» відбуватиметься в Києві на головпоштамті,  спецпогашення – у всіх регіонах України.

Поштова марка містить зображення футбольного м’яча з логотипом УАФ. Надрукована на самоклеючому папері у форматі буклета.

Тираж марки – 560 000 примірників. Номінал – U (відповідає тарифу на пересилання внутрішніх простих листів без оголошеної цінності масою до 50 грамів і поштових карток, еквівалент  – 15,00 грн). Кількість марок в аркуші – 8. Тираж конверта «Перший день» – 30 000 примірників, карток – 30 000. Ціна маркового аркуша 120 грн.

13 червня продукцію випуску «Україно, вперед!» можна буде придбати у відділеннях Укрпошти,  філателістичних крамницях, а також онлайн у поштовому маркеті.

Нагадаємо, що нещодавно у Черкасах погасили нову марку із серії про ворожий корабель. 

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *