Улюбленці мерії із купою “криміналу” отримали великий підряд на ремонт вулиці Чехова

Поки поліція підозрює підприємців у організації злочинної схеми по заволодінні коштами під час ремонту доріг, міська рада укладає чергову угоду із своїми «улюбленцями» – ТОВ «Колтех-Транс». З підрядником, що фігурує в низці кримінальних проваджень, підписали договір на ремонт фрагменту вулиці Чехова за 52 мільйони гривень. 

Інформація про закупівлю розміщена на порталі dozorro.

Зазначимо, що тендер на ремонт фрагменту вулиці Чехова протяжністю трохи більше двох кілометрів, вдалося провести лише з другого разу.

Після першого аукціону замовник відхилив дешевші пропозиції відразу 4 учасників й визнав переможцем «Колтех-Транс» із пропозицією в 51,79 мільйони гривень. Проте в червні цей тендер було скасовано та призначено новий.

Під час другого аукціону уповноважена особа замовника Олександр Пустовіт знову відхилив дешевші пропозиції через невідповідність кваліфікаційним критеріям. 22 серпня була підписана угода із «Колтех-Транс» на 52,07 мільйони гривень.

Підрядник виконає три черги робіт по реконструкції вулиці Чехова на ділянці від вулиці Нижньої Горової до Гетьмана Сагайдачного. Зокрема, холодне фрезерування, ремонт проїзної частини, улаштування автопарковки та покриття на новій АЗС, обладнання 24 секцій тротуарної огорожі, нанесення розмітки тощо. Роботи повинні завершити до жовтня 2020 року. Загалом до виконання робіт товариство планує залучити 5 дорожніх робітників.

«Колтех-Транс» належить Сергію Колесниченку. Підприємства із його орбіти займалися поточним ремонтом міських доріг у 2016-2017 роках. Зокрема, «Колтех-Транс», який був субпідрядником у КП ЧЕЛУАШ. Нині ці ремонтні роботи розслідує національна поліція та місцева прокуратура. Підприємців підозрюють в ухиленні від сплати податків та в привласненні коштів в особливо великих розмірах. Детально про цей кримінал “18000писав ще в березні цього року.

Після того «Колтех-Транс» встиг втрапити ще в низку кримінальних справ.

17 травня Нацполіція відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 ККУ щодо неправомірних дій посадових осіб низки підприємств, що входять до орбіти родини Колесниченків. Згідно з ухвалою суду, їм інкримінують організую злочинної схеми по привласненню бюджетних коштів, виділених на поточний та капітальний ремонт доріг. Правоохоронці розслідують виконання поточного ремонту за 24 мільйони гривень, про яке ще навесні писав «18000». 4 липня суд надав дозвіл на доступ до документів, про які клопотав слідчий.

Скрін-шот із тексту ухвали

15 травня поліція розпочала розслідування ремонтних робіт, що підрядники виконували на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області. Один з епізодів справи стосується договору на ремонт фрагментів дороги держзначення Т-24-03 Орадівка-Христинівка-Жашків-Корсунь Шевченківський-Мошни (ось цей тендер) за 2,59 мільйони гривень. У судовій ухвалі зазначається, що слідчі підозрюють керівництво САДу та фірми-підрядника у змові з подальшим завищенням обсягів виконаних робіт та використаних матеріалів. 20 серпня суд надав доступ до документів, про які клопотав слідчий.

З 2017 року підприємство підписало 27 угод на 129 мільйонів гривень. З них – 67 мільйонів – це угоди з департаментом архітектури. 2019 рік найбільш успішний в історії фірми: цьогоріч у мерії з підприємством укладено договорів на понад 90 мільйонів гривень. Зокрема, окрім ремонту Чехова, фірма займається укладанням плитки на тротуарах по бульвару Шевченка та ямковим ремонтом черкаських доріг.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.