Улюбленці мерії взяли черговий підряд на поточний ремонт, за який їх судили

Товариство “Колтех-Транс” виграло аукціон по тендеру на поточний ремонт черкаських доріг за 50 мільйонів гривень.

Інформація про це міститься на порталі Dozorro.

Згідно з техзавданням, цього року планується відремонтувати 55932 квадратних метрів дорожнього покриття. Всі роботи мають бути завершені до 30 листопада.

У 2021 році передбачено поточний ремонт на 19 вулицях: Гоголя, Кобзарська, Одеська, Байди Вишневецького, Прикордонника Лазаренка, Нарбутівська, Різдвяна, Сурікова, Гетьмана Сагайдачного, Кавказька, Святотроїцька, Самійла Кішки, Руставі, Вернигори, Братів Чучупаків, Чигиринська, Добровольчих батальйонів, Молоткова, В’ячеслава Чорновола.

Аукціон відбувся 19 травня. Замовник допустив до торгів двох із чотирьох охочих. У тому числі завернули пропозицію підприємства “Дорстрой“, яке надавало послуги з поточного ремонту минулого року.

Перемогу розіграли “Будівельник-Плюс” та “Колтех-Транс“. Останній – подав дешевшу пропозицію у 50,62 мільйона гривень. На сьогодні договір із ним ще не укладено.

“Колтех-Транс” належить Сергію Колесниченку. Із лютого цього року директором фірми значиться Ігор Михлич. З 2016 року підприємство отримало угод на 190 мільйонів гривень, з них сто мільйонів від департаментів архітектури та ЖКК.

Зазначимо, що фірми із орбіти Колесниченків виконували поточний ремонт черкаських доріг у 2019-му (лот на 24,7 мільйона гривень) та 2016-2017 роках (дві угоди на 24 мільйони).

Правоохоронці розслідують низку кримінальних справ щодо поточних ремонтів, які виконували ці підприємства. Зокрема, прокуратура, поліція та СБУ повідомляють, що у змові з колишнім керівником ЖКК Сергієм Танюком та його заступником Олексієм Шкіньовим директор підрядника Сергій Колесниченко завдав бюджету збитків на 1,5 мільйона гривень під час ремонту у 2017 році.

Також національна поліція та прокуратура розслідують поточний ремонт у 2016 році. Підприємців підозрюють в ухиленні від сплати податків та в привласненні коштів у особливо великих розмірах.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.