Із 22 травня Уряд відновлює роботу транспорту

Сьогодні Уряд прийняв рішення про поступове відновлення з 22 травня роботи транспорту в Україні. 

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“Регіони, де за останні 7 днів на 100 тис. населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків COVID-19, середня кількість ПЛР та ІФА тестувань становить більше 12-ти, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, складає менше 50%, можуть послабити протиепідеміологічні заходи та поступово відновлювати роботу транспорту”, – зазначив Криклій.

Так, із 22 травня можливе відновлення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні.

Із 25 травня дозволяється перевезення пасажирів у метро, в із 1 червня – залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні. Крім цього, із 1 червня буде відновлено міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. Якщо перевезення здійснюється в регіон, де ще немає послаблення карантину, заповненість місць має складати не більше 50% за умови розсаджування пасажирів з вільним місцем поруч, спереду та позаду.

Із 15 червня прогнозують прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують регулярні пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

Водночас діють такі вимоги:

– масочний режим;
– температурний скринінг працівників;
– постійна дезінфекція транспорту.

Нагадаємо, із 25 в Україні за певних умов дозволять роботу дитячих садочків.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини