В ОДА пояснили, чи обов’язково закладам освіти переходити на дистанційне навчання

На позачерговому засіданні Державної комісії ТЕБ та НС закладам загальної середньої освіти радили піти на канікули із 15 до 30 жовтня, а закладам профтехосвіти, фахової передвищої та вищої освіти з 15 жовтня до 15 листопада  – перейти на дистанційну форму навчання. Перехід на таку форму навчання є рекомендованим.

Про це повідомляють на сайті Черкаської ОДА з посиланням на слова заступниці начальниці Управління освіти і науки ОДА Оксани Сімушіної.

Посадовиця зазначає, що на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалили рішення рекомендувати закладам загальної середньої освіти встановити з 15 до 30 жовтня канікули. У наступний період – можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахуванням епідеміологічної ситуації.

Щодо закладів профтехосвіти, фахової передвищої та вищої освіти, то їм рекомендують перейти з 15 жовтня до 15 листопада на дистанційну форму навчання з бажаним виїздом студентів із гуртожитків. Водночас організація виїзду не може бути примусовою та повинна враховувати максимально безпечні умови переміщення здобувачів освіти.

– Слід із розумінням поставитися до необхідності проживання в гуртожитках у цей період сиріт, осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій, “червоних” карантинних зон, здобувачів освіти, які проходять практику, іноземних громадян та осіб без громадянства тощо, – зазначила Оксана Сімушіна. – Цим здобувачам освіти та здобувачам освіти, які поєднують навчання з роботою, необхідно забезпечити можливість проживання в гуртожитках у цей період відповідно до поданої заяви з максимально можливим дотриманням карантинних обмежень та заходів безпеки.

Однак, аби створити безпечні умови проживання здобувачів освіти в гуртожитках, заклад освіти може ухвалити рішення щодо обмеження відвідування гуртожитків сторонніми особами.

– Заклади дошкільної та позашкільної освіти продовжуватимуть функціонування, – додала Оксана Сімушіна. – Пріоритетом організації їхньої роботи залишається неухильне дотримання правил гігієни, використання засобів індивідуального захисту та уникнення масових скупчень осіб з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641.

Нагадаємо, на сьогодні на дистанційному навчанні в області перебуває 87 закладів освіти. Це 35 закладів дошкільної освіти, 43 – загальної середньої освіти, 3 – професійно-технічної освіти та 6 – фахової передвищої освіти.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.