В Україні продовжує зростати споживання електроенергії

Рівень споживання електроенергії продовжує зростати в Україні. Як зазначають енергетики, щоб покрити дефіцит необхідно залучити додаткові потужності електростанцій.

Про це 10 січня поінформували на фейсбук-сторінці Укренерго.

Причиною зростання споживання електроенергії є морозна температура по території України . Вчора, 9 січня, зафіксовано добовий максимум споживання. Сьогодні, 10 січня, о 9:00 годині, споживання на 2,2% більше, ніж попереднього ранку.

Диспетчерський центр протягом дня прогнозує можливий незначний дефіцит в енергосистемі – не більше 3%.  Для покриття буде задіяна вся потужність працюючих в системі електростанцій. Введення графіків обмеження споживачів не планується. Через низькі температурні умови всі українські електростанції працюють на максимальній потужності.

Подальше використання потужних приладів для опалення створює додаткове навантаження на обладнання елекростанцій. В Укренерго наголошують на необхідності заощадливо використовувати електроенергію.

Нагадаємо, в Укренерго зафіксували рекордний рівень споживання електроенергії цього опалювального сезону.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *