В Україні забороняють проросійські партії на час воєнного стану

Рада нацбезпеки та оборони зупинила будь-яку діяльність низки політичних партій на час воєнного стану.

Про це президент України Володимир Зеленський повідомив у відеозверненні.

За його словами, РНБО вирішила, враховуючи повномасштабну війну та зв’язки деяких політичних структур з цією державою, призупинити будь-яку діяльність низки політичних партій на час воєнного стану. А саме: “Опозиційна платформа – За життя”; “Партія Шарія”; “Наші”; “Опозиційний блок”; “Ліва опозиція”; “Союз лівих сил”; “Держава”; “Прогресивна соціалістична партія України”; “Соціалістична партія України”; “Соціалісти”; “Блок Володимира Сальдо”, – сказав президент.

Мін’юсту доручено вжити заходів, аби невідкладно зупинити діяльність зазначених політсил.

Як писав 18000, на останній місцевих виборах у міські та районні ради Черкаської області обралися 50 депутатів від проросійської партії ОПЗЖ.

Нагадаємо, після початку війни на сторінці черкаського осередку ОПЗЖ було повідомлено наче всі представники партії, що обрані до сільських, селищних, місцевих та обласної ради заявили про вихід із політсили. Проте жодного підтвердження цій заяві додано не було.

Згодом стало відомо, що двоє депутатів Черкаської міської ради відмовляються виходити з партії: це Олександр Замирайло та Юлія Погостінська.

18000 оприлюднив їхню переписку. Після цього протягом наступних днів обоє повідомили про вихід з партії. 

Пізніше стало відомо, що депутат Черкаської районної ради Олексій Панчук не виходить із фракції та партії ОПЗЖ.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.