Віктор Євпак

В Умані коронавірус підтверджено у 8 паломників. Вони лікуються амбулаторно

На сьогодні в Умані у восьми хасидів підтверджено діагноз коронавірус.

Про це в коментарі “18000” повідомив міський голова Умані Олександр Цебрій.

За серпень – початок вересня цього року приватна лабораторія, де обслуговуються паломники, провела понад 460 ПЛР-досліджень, 10 із яких виявилися позитивними.

За словами мера Умані Олександра Цебрія, на сьогодні ПЛР-тест двох паломників показав негативний результат, тож нині ковід-позитивними є восьмеро паломників.

– Вони лікуються амбулаторно, – зазначив Олександр Цебрій. – Лікування проходять в тому готелі, який було виділено для лікування паломників, що мають легкий перебіг хвороби.

Як зазначають у Держпродспоживслужбі, із Ізраїлю до Умані прибуло 2 лікаря, 3 молодші медичні спеціалісти та фармацевт, які підсилять команду медпрацівників, що дбають про здоров’я паломників. У своїй амбулаторії вони підготували сортувальне відділення, де виявлятимуть хворих з підвищеною температурою, та окремо відділення для соматичних пацієнтів та хворих на  COVID-19. Останніх швидка медична допомога “Іхуд Ацала” транспортуватиме до інфекційного шпиталю, що розгорнутий на базі одного із місцевих готелів.

Загалом паломників на території  проживання і святкування  Рош-Га-Шана обслуговує 4 медзаклади, де трудиться 19 медпрацівників, та заклади охорони здоров’я Умані.

ЧИТАЙТЕ: Через хасидів, які намагаються потрапити в Умань, обмежили пункт пропуску із Білоруссю

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.