Зоомагазин Леопольд

Відключень світла може стати більше: Енергоатом виведе на ремонт енергоблок

Лампа світло

Енергоатом виведе для ремонту ще один енергоблок. Це може вплинути на збільшення дефіциту в енергосистемі.

Про це повідомили в Енергоатомі.

“Найближчими днями Енергоатом виведе у ремонт ще один енергоблок-тисячник. Враховуючи це, а також зростання споживання електроенергії у липні, дефіцит генерації в енергосистемі може збільшитись”, – зазначили в Енергоатомі.

Водночас пояснюють, що саме такий графік ремонтів дозволить восени скоротити тривалість вимушених відключень електроенергії.

“Останніми місяцями Енергоатом вже завершив ремонти трьох енергоблоків потужністю 2420 МВт. Завдяки цілодобовій, висококласній та ефективній роботі атомників загальна тривалість ремонтів вже зменшена на 22,3 доби від запланованого. В результаті АЕС виробили додаткових 171, 84 млн кВт електроенергії та підтримали енергосистему, скоротивши тривалість відключень у червні, – пояснив в. о. голови правління компанії Петро Котін. 

У компанії додають, що цього року ремонти проводять на восьми енергоблоках Рівненської, Південноукраїнської та Хмельницької АЕС. На Запорізькій АЕС планово-попереджувальні ремонти з моменту її окупації не проводять.

Нагадаємо, як писав “18000“, при середньому щомісячному споживанні електроенергії в обсязі 170 кіловат на годину платіжка за електроенергію зросте на 285 гривень.

Також начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець розповів, про можливі наслідки обстрілів для енергетики Черкащини.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *