Відмивали дві години: ремонт дороги в Черкасах обернувся залитими бітумом автівками (ФОТО, ВІДЕО)

У Черкасах ремонтують відрізок вулиці Сумгаїтської. У межах ремонту дорогу залили бітумом, однак відповідних дорожніх знаків не встановили. Через це автівки черкащан залило цією речовиною.

Ремонтні роботи з укладання нижнього шару асфальтобетону почали проводити на відрізку Сумгаїтськох між вулицями А. Корольова та Одеською. Ще вчора роботу дорожників інспектував міський голова Анатолій Бондаренко, заявивши, що капітальний ремонт вулиці планують завершити до середини літа.

Того ж дня черкащани почали публікувати в соцмережах світлини та відео залитих після руху Сумгаїтською бітумом автівок. Усе через те, що дорожники під час ремонту не встановили відповідних знаків.

У коментарі “18000” черкащанин Дмитро розповідає, що на дорозі не було встановлено ніяких знаків, які б попереджали про відповідні ремонтні роботи.

– Авто було забруднене бітумом настільки, що ми з товаришем відмивали його дві години. Використовували підручні засоби: бензин та олію. Але попереду ще чищення дна автомобіля, – говорить Дмитро.

Відсутніть дорожніх знаків підтверджує й ще один черкаський водій. Чоловік побажав залишитись анонімом. Говорить: бачив лише знак “Об’їзд перешкоди зліва”, який ніяк не убезпечив транспортний засіб від нальоту бітуму.

Фото надані власником автомобіля

– На очищення машини вже витратив 1,5 тисячі гривень. Попереду ще – відмивання дна, – розповів черкащанин.

Фото надані власником автомобіля

Фото надані власником автомобіля

Додамо, у програму соціально-економічного розвитку Черкас заклали 153 мільйони гривень на капітальний ремонт доріг. Із них 75 млн –  на ремонт Сумгаїтської. Нині підрядникам заплатили вже 8,5 млн грн.

По темі

  коментарі

  4 Коментарі

  1. Бесплатная гидроизоляция дна

  2. Зачем дно мыть, это ж антикор

  3. Купи декабіт і все буде добре

  4. Не роби істерику маза фака

  Залиште свій коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.