Сергій Власенко, священник, який чекав захоплення Черкащини росіянами. Фото із соціальних мереж
Служба безпеки України повідомила про викриття священників, які підтримували окупацію Сходу та нібито чекали на прихід росіян на Черкащині.
“18000” з’ясував про кого йдеться.
Так, за інформацією з власних джерел у правоохоронних органах, підозрювані – це ченець Онуфріївського чоловічого монастиря у селі Чубівка та настоятель Покровської церкви УПЦ села Мельниківка Черкаського району.
Онуфріївський чоловічий монастир
Згідно з інформацією в порталі упц Черкащини, настоятелем Покровської церкви є ієрей Сергій Власенко. У 2022 році його нагородили знаком “За вірність церкві і мужність”.
Храм у Мельниківці, звідки й священник УПЦ Власенко
“Настоятель храму, який неодноразово намагалися захопити розкольники, зривали богослужіння, писали образливі написи крейдою на воротах. Не зважаючи на все це, отець Сергій разом з релігійною громадою твердо та непохитно відстоюють своє право належати Українській Православній Церкві”, – йдеться в поясненні.
Додамо, що клірикам повідомили про підозри за ч.ч. 1, 2, 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників). Матеріали скерували до суду. Відомо, що священнослужителі надсилали повідомлення про підтримку окупації східних регіонів, а також вихваляли путіна. Під час обшуків у священників знайшли російську літературу та телефони із доказами поширення ворожої пропаганди.
Нагадаємо, що храм на Митниці в Черкасах став українським.
Читайте також. Робота в фсб і вшанування мощей: як завершився перехід храму в Черкасах до ПЦУ.
Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”
Без внутрішньої підтримки владних кабінетів в Україні ця погань у рясах так нахабно не поводилася б. Як кажуть в народі і коню зрозуміло що усі ці батюшкі є ворогами українцям. Це класичні запроданці на службі кґб – ФСБ.
Дуже мало робиться владою, а можливо навмисно, для забезпечення безпеки держави і її народу. До поки існує упц мп в Україні спокою в державі не буде. Маю думку що це комусь вигідно.
Навіщо писати коментарі якщо редактор їх блокує?
Правда от і блокають
Блокують по правда