Зоомагазин Леопольд

Військові заявляють, що в родини їхнього бійця намагаються відібрати бізнес у Черкасах

Сьогодні на засідання Черкаської міськради прийшли бійці Третьої штурмової бригади. Заступник командира другого штурмового батальйону Ігор Зайчук заявляє, що в родини їхнього бійця намагаються відібрати бізнес у Черкасах.

За словами Зайчука, мова йде про сержанта взводу ПЗРК В’ячеслава Кучеренка. До повномасштабного вторгнення і мобілізації разом із батьком він розвивав власну справу (підприємство ТОВ “Магазин Будівельник і К”). Нині ж її продовжує вже сам батько бійця.

Як повідомив Ігор Зайчук, підприємство “Сигнум” фактично захопило залізничну колію у фірми родини бійця. До цього це підприємство пропонувало продати колію, але їм відмовили.

– Якщо не хочете продавати залізну дорогу, підемо в мерію і відіжмемо залізну дорогу і відведемо землю під залізною дорогою. Це і відбулося нещодавно, – розповідає Зайчук.

За його словами, опісля міська рада відвела земельну ділянку, де знаходиться власність “Магазин Будівельник і К”. Після чого розпочався шантаж. Зрештою, 22 вересня технікою “Сигнум” було обірвано лінію електропередач ТОВ « Магазин Будівельник і К».

Зайчук висловив сподівання, що на наступній сесії буде подано проєкт рішення про відмову у передачі цієї землі.

Йдеться про підприємство ТОВ «Сигнум», яке зареєстроване у Києві. Воно належить Василю Соколинському та Борису Храновському і займається торгівлею хімічними продуктами. Бійці пов’язують фірму із структурами Дмитра Фірташа і зазначають, що її засновники є уродженцями росії.

Як писав 18000, черкаський депутат звернувся до Порошенка щодо Кудактіна та Рубана.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”


Цей матеріал було підготовлено журналістом ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» у межах проєкту «Медіа та громадянське суспільство задля демократизації та доброго врядування в Євразії», що фінансується Міністерством зовнішніх справ Королівства Норвегії та втілюється Інститутом висвітлення війни та миру. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» i не відображає погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
4 Коментарі
  1. Правильно делают что забирают он вояка незаконно эту землю и магазин записал на себя а теперь корочкой пиикрывается

    1. Погорілий це ти? Бо на російській і в конвульсіях тільки ти міг таке написати

    2. Маріна,а ви звідки знаєте,що не законно,? А якби у вас забрали? Не бажай другому того,чого не хочеш щоб було тобі

  2. КАСАЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВЕРХОВНОГО СУДУ від 29.06.2023: Касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю “Сигнум” задовольнити.
    – визнати за ТОВ “Сигнум” право власності на під`їзну залізничну колію № 21 довжиною 916,0 м яка є продовженням колії № 16 станції Змагайлівка Черкаської філії ВАТ “Київ-Дніпровське МППЗТ” і знаходиться за адресою м. Черкаси, вул. Героїв Холодного Яру, 74;

    – усунути перешкоди в користуванні земельною ділянкою шляхом: (1) скасування державної реєстрації земельної ділянки площею 0,6654 га з кадастровим номером 7110136400:03:001:0032 шляхом виключення з державного земельного кадастру відомостей про реєстрацію вказаної земельної ділянки; (2) скасування запису у Поземельній книзі щодо державної реєстрації земельної ділянки площею 0,6654 га з кадастровим номером 7110136400:03:001:0032.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *