Висока кількість нових захворілих та заповненість ліжок у медзакладах не дозволяють послаблювати карантин в області

У Черкаській області показник захворювання на COVID-19 впродовж останніх 14 днів та заповненість ліжок медзакладів першої хвилі не дозволяє послаблювати протиепідемічні заходи.

Про це під час прес-брифінгу щодо епідеміологічної ситуації в області повідомила керівниця обласного лабораторного центру Людмила Кравченко.

За її словами, із початку пандемії в області провели майже 76 тисяч ПЛР-досліджень. У середньому лабораторний центр здійснює 800-900 тестувань за добу.

– Середня кількість тестувань ПЛР-методом та методом ІФА  протягом останніх семи днів становить 81,4. Це говорить, що у нас досить високий показник охоплення тестуванням, – зазначила Людмила Кравченко. – Показник захворювання на COVID-19 впродовж останніх 14 днів становить 82,7 нових випадків на 100 тисяч населення, що більше ніж у два рази перевищує базовий рівень, який становить 40 нових випадків.

Загалом діагноз коронавірус підтверджено у 2579 осіб, що становить 3,4% від кількості протестованих. Із них 269 – у медичних працівників.

– Найвищі рівні захворюваності реєструються в м. Черкаси – майже 900 осіб, м. Сміла – 240 осіб, Корсунь-Шевченківському районі – 135 осіб, Канівському районі – 136 осіб, – додала керівниця лабораторного центру.

Як зазначила під час брифінгу очільниця Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Лариса Кошова, заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 52,5 % при граничній нормі 50%.

ЧИТАЙТЕ: Жовта, помаранчева й навіть червона: Черкащина вже не лише в зеленій зоні карантину

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Віктор Євпак
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.