Вулицю в центрі Черкас пропонують назвати на честь Мірошниченка

Костянтин Мірошниченко

Вулицю Лазарєва в Черкасах пропонують перейменувати на честь Костянтина Мірошниченка.

Таку петицію зареєстрував Денис Карабанов на сайті Черкаської міської ради.

“Нині вулиця Лазарєва у центрі Черкас названа на честь Федора Лазарєва, росіянина, уродженця Тверської області. Але під час російсько-української війни особливо важливо шанувати героїв, які присвятили своє життя розвитку нашого міста і полягли у боротьбі за незалежність України, – йдеться в петиції. – Тому пропонуємо перейменувати цю вулицю іменем Костянтина Мірошниченка, відомого громадського діяча, який пропагував любов до міста та країни, об’єднував активну молодь в ідеологічні та просвітницькі ініціативи”.

Окрім усього, з початком повномасштабного вторгнення Костянтин був співзасновником волонтерського центру “Цивільний Штаб Допомоги”, який забезпечував потреби військових, а у травні 2022 року долучився до Збройних сил України.

“Брав участь у бойових діях на Запорізькому, Херсонському, Бахмутському та Авдіївському напрямках. У складі взводу звʼязку 1 ШБ 3 ОШБр забезпечував звʼязком свій підрозділ. Прагнув до більшої ефективності і хотів бачити, як сам вражає ворога, тому зацікавився технологією FPV-дронів та займався самонавчанням і вдосконаленням навичок пілота”, – додають в електронному зверненні.

Нагадаємо, Костянтин Мірошниченко загинув 10 березня 2024 року. Раніше його неодноразово нагороджували, зокрема, “Золотим хрестом”. Прощалися з воїном 14 березня на площі Слави в Черкасах.

До повномасштабного вторгнення, в 2020-му, він балотувався до міської ради в складі “Нацкорпусу”, розвивав національно-патріотичні ідеї, організовуючи фестивалі, дитячі табори. Підтримав не одну мирну акцію проти забудов, діяльності УПЦ мп у Черкасах.

Почитати спогади черкасців про Міроша можна на сайті “18000“.

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
3 Коментарі
  1. Героїв потрібно пам’ятати.Назва вулиці ім.Константина Мірошниченко,звучить не погано.

    1. Я проти!!!! У людей і мешканців цієї вулиці спитали???? Може вони хочуть жити по вулиці Сонячній, або Джерельна. Для вшанування загиблих треба зробити монумент, а вулиці повинні мати нейтральні назви!!!!!!!!!!!!

  2. Однозначно проти. Вулицю потрібно переіменувати але назва повинна бути нейтральна.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *