Вокаліст, лідер гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк розкрив деталі кліпу на пісню “Ангела”.

Про це йшлося на платформі MEGOGO LIVE.

Як розповів Анрій Хливнюк, йому вже більше десяти років подобається пісня Крихітки Цахес “Ангела, як я”. І два роки тому він зібрався зробити хіп-хоп версію пісні.

– По-перше, текст від особи чоловіка, по-друге, ліричний герой не ангел, по-третє, спілкування не з партнером, а соціумом – автор говорить із суспільством, країною, планетою, як із своєю коханою. Це пісня про закінчення відносин, це пісня-діалог із тим, де ми живемо, реальність 2020 року, – говорить Хливнюк.

До зйомок кліпу команда готувалася півтора місяці. Андрій каже, що хотіли передати другий сенс пісні й правильно показати, про що вона. Тож знімальний майданчик розмістили в одному павільйоні. У кліпі є кілька сцен із натюрмортами та кілька місць, де знімалися синхрони.

– У кліпі ми звернулися до голандських та іспанських натюрмортів. Митці Ренесансу передавали мовою метафор серйозні проблеми. Тож нас зацікавило, як сучасні реалії, ввести в метафоричність давнини, – пояснює вокаліст. – Завдання було показати нас із боку, можливо, раніше люди мисли глибше, переживали такі ж проблеми.

Стосовно бутафорії, то це ідея Андрія. Він затверджував і пропонував артефакти, які би спрямували глядача до подій на Сході.

Окрема тема розмови – татуювання та грим, на який витратили п’ять годин. До того ж попередньо був підготовчий день, коли частково накладали грим і татуювання. За словами Хливнюка всі татуювання пов’язані з піснею. Це зроблено з метою, щоб люди самостійно шукали й знаходили в кожній картинці свій сенс.

– Кожен бачить у пісні своє відобреження. Коли мене просять підтвердити різні версії, я не можу казати, що якась із них неправильна.  Хочеться, щоб всі знайшли свої сенси. Мабуть, для цього і знімають відео, щоб були думки, суперечки, щоб люди зацікавилися й дізнались нове для себе.

Татуювання “Ангел” набив режисер кліпу Стас Гуренко.

– Мене не було на майданчику в той момент, коли Стас вирішив це зробити. Це круто, коли режисер так залучений до процесу, що вирішив набити тату, – сказав Андрій Хливнюк.

Нагадаємо, як писав “18000”, після виходу кліпу “Ангела” фронтмен гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк, режисер Стас Гуренко та співачка Саша Кольцова поділилися своїми враженнями про процес створення відео й пісні.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.