“Я у владі, але соромлюся цієї влади”. Стадник у Черкасах вимолює гроші на захист медиків

Директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник розповідає, як змушений випрошувати у виконкому гроші для захисту медичних працівників. За його словами, фінансова потреба медичних закладів – 150 мільйонів гривень, натомість йому обіцяють дати максимум 5.

Про це він написав у своєму “Фейсбуці“.

«Вчорашній день залишив двояке відчуття. Жирну крапку у цьому відчутті поставила новина про те, що на Тернопільщині захворіло на коронавірус чотири лікарі. Перша половина дня починалась оптимістично – з’явилися в лабораторному центрі тести для ПЛР. Оптимізму додало те, що до міської влади прийшли бізнесмени, серйозні люди бізнесу, які сказали, що готові витрачати свої гроші на допомогу медицині», – пише він.

Стадник зазначає, що закладам на сьогодні потрібно 150 мільйонів гривень і насамперед необхідно захистити медиків.

«Люди бізнесу швидко створили фонд і наглядову раду, яка буде слідкувати за рухом коштів. Далі почались неприємності. Повідомили, про те що везуть вагітну з підозрою на короновірус в наш пологовий будинок. Я просив відвезти в обласний заклад, тому що в пологовому будинку не вистачає поки що засобів захисту. Але привезли. А потім був сором», – додає він.

«Я прийшов на виконком із потребою. Не 150 мільйонів, а лише майже 10 мільйонів.Милостиво пообіцяли дати 5. Але пізніше… Висновок. Анатолій Васильович, заберіть у нерозумних сірники, і так все вже тліє. Із 2 мільярди міського бюджету не знайшлось 10 млн, або 0,5 %», – обурений Стадник.

“По інфекційній лікарні всього – 41 (7 дітей) не має хворих на простуду, з грипом 4 (1 дитина), пневмоній 8 (2 дітей). Підозра на корона вірус – у 2 дорослих. Йду до правління Фонду. Я у владі, але соромлюсь цього від безсилля цієї влади”, – написав Стадник.

Як писав 18000, у черкаській лікарні двоє осіб із підозрою на коронавірус. Один із них повернувся з Польщі.

Нагадаємо, вчора під час засідання виконавчого комітету виникла суперечка щодо першочерговості закупівлі речей для протистояння коронавірусу.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.