“Я в Японію не літав”, – голова ОДА про відставку

Голова Черкаської облдержадміністрації Ігор Шевченко під час спілкування з мітингувальниками прокоментував інформацію про свою відставку.

Зокрема, до Шевченка пролунало питання про те, чи відповідає дійсності інформація, поширена у ЗМІ, про його звільнення.

– Звідки у вас така інформація? Це значить лише те, що в нас є ЗМІ і вони можуть писати про все, що завгодно. Це круто, подякуємо президенту, що в нас є така можливість, говорити навіть про мою відставку, – сказав Шевченко.

Водночас він зазначив, що “в Японію не літав, щоб просити президента про відставку”.

Як відомо, інформація про ймовірну відставку Шевченка з’явилася, коли президент України Володимир Зеленський перебував у відрядженні в Японії.

Нагадаємо, 22 жовтня сайт “Дзвін” поширив новину про те, що Ігор Шевченко написав заяву на звільнення. Сам Шевченко в коментарі 18000 повідомив, що заяву, як і решта голів ОДА, написав ще під час призначення на цю посаду.

Опісля з’явилася інформація про те, що звільнення Шевченка погодив Кабінет міністрів України. Проте нині на сайті Уряду така інформація відсутня. Кореспондент “18000” уже два дні намагається взяти коментар щодо цього у прес-службі КМУ, проте там коментарів уникають.

Тим часом на сайті НАЗК житель Маріуполя Роман Боднар уже подав декларацію кандидата на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *