Які черкаські депутати підтримали преміювання мера

Депутати Черкаської міської ради підтримали преміювання міського голови Анатолія Бондаренка до завершення його каденції. Це рішення обговорили першого лютого.

Раніше міський голова просив не давати йому премію.

Вчора ж, під на сесії міський голова був відсутній, а питання вніс з голосу секретар міської ради Юрій Тренкін. Сам Тренкін пояснив, що вноситиме це питання на розгляд нібито, навіть якщо Бондаренко буде проти.

Проект підтримали 28 депутатів.

Уже сьогодні Бондаренко пообіцяв перераховувати власну премію на потреби Збройних сил України. Пропозицій щодо ветування цього рішення або ж його зміни від Бондаренка не надходило.

Результати поіменного голосування: 28 “за” (“Батьківщина”, “За майбутнє”, “Слуга народу”, “Черкащани” повністю, частина ЄС та Шинкарьова з “Голосу”), 2 голосували “проти” (Шмиголь та Друмашко – “Голос”), 1 утримався (Євпак – “Голос”), 4 – не голосували (Івашкова, Холупняк – “Голос”, Бандура, Красюк – ЄС).

ЧИТАЙТЕ: Премія та надбавки за секретність. Бондаренко серед лідерів за зарплатою серед мерів

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
3 Коментарі
  1. Господи, такі нагальні питання піднімають під час війни!!! Хоча б з голоду не попухли!!! Соромно за наших депутатів і міського голову! Називається: не хочу, не хочу – дайте ЩЕ! Тренкін ніяк не заспокоюється. Не скільки за міського голову,як за те, що якщо голова не отримувати премію, то і їм, замам і секретарю не попаде нічого. Стидоба!!!

  2. Дуполизы…фууу..Гореть вам в Аду!

  3. Тільки читаю прізвище Тренькін зразу хочеться плюватися і набити морду одночасно. Як він може НЕ голосувати -премію Бондаренко якщо прикривається його дупа. Всі давним-давно знають що Смаковинка Мясна хата це його бізнес. (Який йому не можна мати) то що він посадив свою маму в тарантайку яка розвозить товар і оформив цех ковбасний на свою рідненьку сестричку це ж не значить що не його. І всі це знають і наверху і ми внизу простий народ. Питання в тому полягає чому той самий Бондаренко дозволяє йому??? А більше всього мене здивувало як він відморозився від мобілізації інвалід тому що поламав рік назад ногу. Люди добрі ми всі знаємо які хлопці , з яким здоров’ям захищають наш спокій нас. В тому числі і його жирну морду дорогому костюмі на машині за мільйони. (Скільки дронів можна було б купити нашим захисникам)? Де справедливість де??!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *