Юрій Ботнар розповідає деталі замаху на його життя (НАЖИВО)

“18000” транслює брифінг заступника міського голови Юрія Ботнара щодо замаху на його життя.

Нагадаємо, 16 липня мер Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що зник його заступник Юрій Ботнар.

Згодом у поліції повідомили, що почали його розшук.

Опісля правоохоронці зазначили, що імітували його вбивство, аби затримати замовника. Ним, за версією слідства, є депутат міськради Максим Шадловський.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

4 Коментарі

  1. Политическая показуха, если б эго хотели завалить перестрели бы у дома или на улице и завалили б а нанимать ну это бред. И скажу таких как ботнар нужно валить сколько он наворовал, куда менты смотрят

    1. Я с вами согласна

  2. Я с вами согласна

  3. “маленьке, біле і пухнасте, перелякане, тремтяче, плаксиве ягнятко серед лютих вовків”, таке здається враження після перегляду. Якщо розслідування буде справедливим і всебічним, врахує тотальну корупцію “влади”, всі оборутки з розпилюванням бюджету, крадіжку земельних ділянок, зарплати “ягнят та вовків” по 150 тис. на місяць – то всі вони разом повинні сісти надовго і бажано в одну колонію та ще й в одну камеру……. і там хай з’ясовують хто більше вкрав і вбивають одне одного. До речі, було б добре щоб в тій самій колонії знайшлось місце для всіх депутатів міської ради. Було б гарно подивитись на цей “серпентарій” (“Зоря з битою на фото” вже готовий до такого варіанту розвитку подій)…..

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.