Зоомагазин Леопольд

За 9 місяців черкащани сплатили 300,46 млн грн акцизного податку

Із початку року й до вересня платники Черкаської області сплатили до загального фонду державного бюджету 165 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні товарів. Це майже удвічі більше, ніж за дев’ять місяців торік. 

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ОДА.

Окрім цього, надходження акцизного податку із ввезених в Україну підакцизних товарів становлять 9 млн грн, що на 37 % більше минулорічних надходжень.

Водночас до місцевих бюджетів платники роздрібної тopгівлі підакцизних товарів сплатили 124,3 млн грн акцизного податку.

Також до спеціального фонду державного бюджету сплачено акцизного податку з нафтопродуктів та транспортних засобів у сумі 2,6 млн грн.

Додамо, в Черкаській області зареєстровано 2 684 платники акцизного податку, зокрема 14 виробників алкогольних напоїв, 158 платників акцизного податку з пального, 30 платників з електричної енергії та 2482 платники з роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Також читайте: “Чому поки парамедики рятують тих, кому не вистачило турнікетів, ви кладете асфальт”, – черкащанка звернулася до депутатів.

Хочеш читати більше позитивних новин на “18000”? Чи, можливо, більше розслідувань? Розкажи нам, чого тобі бракує в контенті нашого медіа – пройди анонімне опитування. Кілька хвилин твого часу = великі зміни для нас

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *