За вбивства двох валютників із Тального чоловік може отримати довічне

Знайдене у Тальному 23 червня тіло належить зниклому три роки тому валютнику Анатолію Чепелівському. Це підтвердили рідні вбитого.

Про це пише видання “Вісті Черкащини”.

Рештки увесь час лежали у каналізації на території домоволодіння підозрюваного у вбивстві бізнесмена. Від чоловіка залишився лише скелет.

– Ми опізнали його по зубах, взутті та куртці. За два роки й дев’ять місяців там залишилися лише кістки. До останнього сподівався, що це не мій батько, – розповів син убитого Вадим Чепелівський.

На нині обвинуваченого підприємця родичі раніше не думал. Підозри з’явилися пізніше.

– Підозр на цього чоловіка не було, хоч автомобіль батька й виявили навпроти його будинку. А за три чи чотири місяці він зателефонував до мене. Це здивувало. Хотів поміняти гроші й допозичити. Я відмовив, бо не маю такої суми, – додав син убитого валютника.

Правоохоронцям під час допитів бізнесмена вдалось дізнатись про “зависле” вбивство.

– Підозрюваний зараз дає покази щодо вчинених неправомірних дій. Ми поки не зовсім розуміємо, що ним рухало. Адже при першому потерпілому були знайдені кошти, – прокоментував начальник Тальнівського райвідділу поліції.

Нині розглядається версія злочину через борг. Правоохоронці ще допитуватимуть затриманого, аби її підтвердити. Йому мають вручити підозру по ще одному вбивстві.

Нагадаємо, вбивство, яке першим викрили слідчі, відбулось цього місяця. Валютника Олега Стукана знайшли в багажнику автомобіля. Смерть настала від ударів по голові.

Якщо обидва убивства будуть остаточно доведені, підозрюваного можуть відправити до в’язниці на довічне.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.