За збиток державі в півтора мільйони гривень черкаській чиновниці присудили штраф

За збиток державі в майже 1,5 млн грн посадовиця Червонослобідської ОТГ отримала умовний термін та штраф у 8 500 грн.

Про це йдеться у вироку Черкаського Апеляційного суду, пише видання “Кропива”.

Жінці, яка працювала на посаді спеціаліста-землевпорядника, інкримінували ч. 2 ст. 364 ККУ (зловживання службовим становищем).

За даними слідства, у листопаді-грудні 2011 року підсудна підготувала проєкт рішення сільради про передачу земельних ділянок у приватну власність, які повністю або частково перебували в межах захисної смуги Кременчуцького водосховища. На засіданні сесії підтвердила законність дій перед депутатами, внаслідок чого за проєктом ухвалили позитивне рішення. Земля надавалася під індивідуальне садівництво.

Згідно з висновком експерта ділянки повністю або частково перебувають у межах захисної смуги водосховища. Всього надано у приватну власність 28 ділянок. Діями обвинуваченої спричинено збитки державі в розмірі 1,49 млн грн.

У суді першої інстанції, який виніс виправдальний вирок, підсудна вини не визнала. Пояснила, що до виготовлення технічної документації жодного відношення не мала. Організація, яка виготовляла техдокументацію, мала вказати перелік обмежень, визначивши їх відповідно до вимог Держземагенства. Відповідно, за дії колегіального органу — сільської ради, вона відповідати не може.

Апеляційна інстанція скасувала виправдальний вирок та ухвалила новий. Згідно з яким визнала підсудну винною за ч. 2 ст. 364 ККУ та призначила покарання у виді чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади терміном на два роки та штрафом у 8 500 грн. Але звільнила від відбування покарання з іспитовим терміном в один рік.

Нині посадовиця Марина Лимарова працює начальником відділу соцзахисту та охорони здоров’я при виконкомі Червонослобідської ОТГ.

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.