Забув вимкнути Skype. Новообраний “слуга народу” втрапив у скандал (ВІДЕО)

Фото із фейсбук-сторінки Юрія Котолупа

Черкаська ТЕЦ опублікувала відео розмови новообраного депутата міськради від “Слуги Народу” Юрія Котолупа із нібито головою Черкаської ОДА Сергієм Сергійчуком, у якій йдеться про “наступ” на підприємство. Розмова відбулася під час відкритого онлайн-обговорення щодо встановлення тарифів на 2021 рік. Депутат забув вимкнути Skype. 

На відео Юрій Котолуп отримує телефонний дзвінок, під час якого висловлює своє незадоволення форматом проведення відкритого обговорення.

“Це все прозвучало так: “Бу-бу-бу-бу-бу-бу, ось такі тарифи. Хто за, хто проти? Які питання? Хто утримався?”. Ну як на радянських нарадах. “Тариф піднято, приймається рішення, подаємо на НКРЕКП”. Молодець там ваш заступник, до речі, виступав. Правильно”, – сказав співрозмовнику депутат.

Як зазначають на сторінці ТЕЦ, серед учасників обговорення була зареєстрована лише одна особа з названим статусом – заступник голови Черкаської ОДА Віктор Гусак.

Також під час телефонної розмови депутат обговорював подальші дії щодо Черкаської ТЕЦ.

“Зараз ми будемо готувати позови, але тут треба, щоб “машина” включалася, – зазначив Котолуп. – Ну, я кажу, що без державної машини навряд чи їх здвинути. Так, як він зі мною говорив, я навіть не пам’ятаю, хто б зі мною так говорив. Тепер ще більше бажання “порвати” їх”.

Додамо, раніше через завищені тарифи та низку порушень голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук пропонував передати Черкаську ТЕЦ у комунальну власність міста. Натомість у підприємстві звинувачення щодо завищених тарифів заперечують.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

2 Коментарі

  1. Давно пора тец вернуть городу давить их!

  2. Радіти потрібно, що до влади прийшли люди які можуть і хочуть чинити опір. А то так і будемо як овечки за все платити і слухати одне бу-бу-бу.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.