Заклади освіти й торгівлі найчастіше порушують протиепідемічні заходи на Черкащині

Фото: Черкаська ОДА

На Черкащині упродовж лютого провели 1104 перевірки й склали 99 протоколів про порушення санітарного законодавства.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

Найбільше порушень виявили в закладах продовольчої та непродовольчої торгівлі, а також в закладах освіти.

Із 474 закладів продовольчої торгівлі у 170 виявили порушення. Відповідно склали 63 протоколи про порушення санітарного законодавства, керівникам направлено 152 приписи.

У закладах непродовольчої торгівлі з 249 випадків у 61 з них порушували норми. Фахівці держпродспоживслужби склали 16 протоколів про адмінправопорушення, а керівникам направили 57 пропозицій.

Також при перевірці закладів освіти виявили порушення в 22 з 149 оглянутих. У результаті склали 6 протоколів, а 20 приписів надіслали керівникам.

Також виявили порушення в 43 закладах громадського харчування, шести агропродовольчих ринках і перукарнях, салонах краси.

Найбільше нехтують режимом вологого прибирання та дезінфекції громадських приміщень, не проводять щоденний температурний скринінг працівників. Також у приміщеннях відсутні антисептики, стерте маркування на підлозі. Порушують правила збору використаних засобів індивідуального захисту.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про початок третьої хвилі епідемії коронавірусу в Україні. Водночас на Черкащині станом на 4 березня зафіксували 241 новий випадок, натомість учора лише 130.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.