“Зараз поїдем”. Попри обіцянку Зеленський так і не дістався до Сміли (ВІДЕО)

Учора жінка з натовпу біля Черкаської облради запросила Президента України Володимира Зеленського у Смілу. 

Нагадаємо, учора він приїхав із візитом на Черкащину. Зокрема проінспектував роботи в черкаському аеропорту, дорогу Р-10 та представив нового очільника Черкаської ОДА в облраді.

Скільки кілометрів звідси, – запитав глава держави.

25. Везу сама. Он автомобіль стоїть. Подивіться, скільки скарг. Гляньте, що вони з опаленням роблять. Просто знущаються над людьми, – відповіла жінка.

Думаю, – сказав Зеленський.

У нас двоє виконуючих обов’язки Федоренко та Черненко. Самі роблять постанови, а потім від них відмовляються, – говорить жінка.

Великі проблеми у Смілі? – запитав президент.

Так, – відповіла вона.

Зараз поїдем, – констатував глава держави.

Однак до Сміли Зеленськи так і не дістався. Відповідна інформація про візит відсутня і на сайті Президента. У прес-службі Черкаської ОДА нам повідомили, що не володіють інформацією.

Натомість у коментарі журналісту “18000” секретар Смілянської міської ради, в.о. міського голови Віктор Федоренко повідомив, що президент до них так і не доїхав.

– Не був. Охорона його приїжджала і все. Я тоді перебував на нараді в Черкасах. Не знав, що він пообіцяв. У Смілі був мій перший заступник. – говорить Федоренко. – Аби приїхав, то щось питали б, вирішували. Аби допоміг чимось, було б ще краще.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини