Зеленський представив нового очільника Черкащини (ФОТО)

Президент України Володимир Зеленський представив нового очільника Черкаської ОДА Ігоря Шевченка.

Володимир Зеленський зауважив, що впевнений у порядності Шевченка. Сам же новоспечений губернатор від виступу відмовився.

– Хочу бути впевнений, що це порядна людина буде. У Черкащини та кожного українця є велика надія. Я хочу призначити сьогодні нового голову Черкаської ОДА – Шевченка Ігоря, – наголосив Зеленський.

Він також попросив дати час новому очільнику і порадив звертатися, якщо щось піде не так.

– Звертайтеся, будемо міняти, – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, Ігор Юрійович Шевченко – черкаський бізнесмен із нерухомістю в Росії. Його призначення ще в червні підтримав Кабінет міністрів України.

Додамо, на час представлення Шевченка на сайті Президента Указ про призначення нового голови ОДА був відсутній.

Нагадаємо, сьогодні Президент відвідав аеропорт. Після цього він побував на дорозі Р-10. Також Зеленський відмовився прийняти у подарунок від журналістки свій бюст.

Після інспетування дороги Володимир Зеленський направився до Черкаської облради. Там він заслухав представників екологічної, соціально-політичної та економічної сфери Черкащини. Під час обговорення не оминули й питання зриву опалювального сезону в Смілі.

Додамо, перед приміщенням облради Зеленського зустріли мітингувальники.

Трансляцію візиту Президента до Черкаського аеропорту дивіться ТУТ, пряму трансляцію виступу в Черкаській облраді – ТУТ.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.