Зоомагазин Леопольд

Зареєструвала заяву: Бордунос відреагувала на звинувачення Ботнара

Людмила Бордунос

Заступниця міського голови Черкас Людмила Бордунос відреагувала на звинувачення іншого заступника – Юрія Ботнара – щодо причетності до замовлення його вбивства. 

За словами Бордунос, вона зареєструвала заяву про вчинення Ботнаром кримінального правопорушення, яке кваліфікується за ст. 383 ККУ – неправдиве повідомлення про злочин.

“Стаття 68 Конституції України нам говорить, що кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Вчора цю норму Основного Закону порушив заступник міського голови Юрій Ботнар, під час “гучної” заяви про “замовників” замаху на його вбивство, де пролунало і моє прізвище. Юрій заявив, що зазначив це під протокол слідству, отож доніс цю маячню до правоохоронців, чим вчинив злочин”, – зазначила Бордунос на свої фейсбук-сторінці.

Нагадаємо, 20 липня заступник міського голови Юрій Ботнар заявив, що не мав конфліктів із депутатом міськради Максимом Шадловським, якого підозрюють у замаху на вбивство політика. Натомість у причетності до злочину він підозрює інший “симбіоз”, до якого, за його словами, входить і Бордунос.

Нагадаємо, 16 липня мер Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що зник його заступник Юрій Ботнар.

Згодом у поліції повідомили, що почали його розшук.

Опісля правоохоронці зазначили, що імітували його вбивство, аби затримати замовника. Ним, за версією слідства, є депутат міськради Максим Шадловський.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *