Засідання комісій черкаських депутатів транслюватимуть онлайн

депутати міськради Черкас

Черкаська міська рада проголосувала за зміни щодо висвітлення роботи депутатів.

Про це пише “18000”.

Зокрема, депутати проголосували за зміни до регламенту. Вони передбачають збереження відеотрансляцій засідань міської ради у публічному доступі протягом п’яти років.

Водночас міська рада не проголосувала за припинення онлайн-трансляцій і їхнє відновлення лише через 30 днів після завершення воєнного стану, як того передбачав першочерговий проєкт.

Наступним рішенням депутати проголосували за внесення змін до положення про роботу постійних комісій. Нині в міськраді запроваджено трансляцію лише однієї комісії – бюджетної. Водночас нове рішення передбачає онлайн-трансляцію засідань усіх постійних комісій. Ці відео, як і трансляції засідань міськради, мають зберігатися у публічному доступі протягом п’яти років.

Нагадаємо, зміни зумовлені законом щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування, який набув чинності 15 травня. Серед іншого він передбачає висвітлення також порядків денних, протоколів засідань депутатських комісій, обов’язковість використання державної мови тощо.

Моніторинг ситуації в Черкасах та Україні під час масових ракетних атак. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *