Зоомагазин Леопольд

Житель Черкас зареєстрував петицію про припинення вирубки лісу в межах міста

Вирубка лісу в Черкасах

Черкащанин Ростислав Пономарьов закликає припинити вирубку лісового масиву по вулиці Лісова Просіка, призначити за це компенсацію та покарати винних за надання відповідного дозволу. 

Таку петицію зареєстрували на сайті Черкаської міської ради.

“Лісопаркові зони Черкас – це така ж власність громадян як і цивільні об’єкти, і ні міський голова, ні департаменти не мають права надавати дозвіл на їх вирубку, не провівши перед цим опитування тих, хто живе поруч та користується цією ділянкою. Цей дозвіл – показник повної байдужості влади до думки містян. Закликаємо негайно переглянути рішення за участі незалежних громадських експертів, екологів та просто небайдужих людей”, – йдеться в петиції.

Крім того, автор електронного звернення просить призначити компенсацію місту за вирубку зелених насаджень від забудовника. А винних у виданні дозволу притягнути до відповідальності.

Нагадаємо, “18000” детально описував ситуацію з вирубкою лісового масиву та забудовою, що там планують, в матеріалі Одіозний забудовник зрубав гектар лісу в Черкасах, хоче будувати всупереч генплану.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *