З’явилися ще 3 кандидати на посади голів райдержадміністрацій на Черкащині

28-29 листопада на сайті НАЗК з’явилися декларації ще трьох кандидатів на посади голів районних державних адміністрацій на Черкащині.

Так, на посаду голови Монастирищенської РДА претендує Зоряна Заворотна.

У декларації вона, зокрема, вказує, що торік отримала соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям. Вона проживає у Монастирищі, а її чоловік є депутатом місцевої ради. Зоряна Володимирівна із 2017 року значиться керівницею районної організації ВО “Батьківщина”.

На посаду голови Драбівської РДА претендує Світлана Орел.

Вона декларує будинок і 2 земельні ділянки в Драбові, а її чоловік – 2 будинки і 7 ділянок в Драбівському районі. Торік пані Світлана отримала 173 тисячі гривень, працюючи начальником відділу культури РДА.

Лисянську РДА може очолити Володимир Гуня.

Згідно з даними його декларації, він проживає в Черкаському районі. Гуня – член ради Черкаської організації “Європейської Солідарності” і також значиться начальником управління економіки Черкаської РДА.

Зазначимо, що згідно з процедурою, спочатку кандидатури погоджуються Кабінетом міністрів, опісля їх призначає своїм указом президент.

Нагадаємо, 27 листопада Кабінет міністрів погодив призначення п’ятьох голів райдержадміністрацій. На сьогодні указів про їх призначення поки що немає.

коментарі
1 Коментар
  1. Чомусь прості люди не проходять конкурс.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *