Прокуратура перевіряє законність забудови Замкового узвозу

Черкаська окружна прокуратура вивчає питання виділення земельних ділянок під забудову за адресами Замковий узвіз, 1 та вулиця Гагаріна, 60. 

Про це інформують у пресслужбі правоохоронного органу.

У прокуратурі зазначають, що до Черкаської міської ради та Державної інспекції архітектури та містобудування України звернулись із запитом щодо проведення перевірки на відповідність вимогам чинного законодавства містобудівних умов і обмежень для об’єкта будівництва за адресою вул. Гагаріна, 60 в Черкасах.

Крім того, там зазначають, що перед Управлінням культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації порушили питання щодо укладення з власником пам’ятки архітектури за адресою Замковий узвіз, 1 охоронного договору відповідно до вимог ст. 23 Закону України “Про охорону культурної спадщини”. Фактичними власниками будівлі є представники забудовника “Надії”.

Нагадаємо, 10 грудня на сайті міської ради з’явилася петиція про зупинення намірів поверхової забудови Замкового узвозу. За менше, ніж 8 годин, вона набрала необхідну кількість голосів – 500. А за два дні – більше тисячі підписів.

Петицію зареєстрували після того, як очільник міста Анатолій Бондаренко продемонстрував кінцевий варіант забудови узвозу, з якого чітко видно обмеження оглядовості на Дніпро зі скверу ім. Богдана Хмельницького. Також суттєво звужується тротуар по самому Замковому узвозу.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.