У новій Верховній Раді загалом 15 нардепів, пов’язаних з Черкащиною. Хто вони?

“18000” порахував загальну кількість народних депутатів із парламенту ІХ скликання, що так чи інакше мають певний зв’язок з Черкаською областю. Сюди, окрім осіб, що були обрані до по мажоритарних округах, ми включили тих, хто народився, проживає або ж працює на Черкащині.

Про депутатів-мажоритарників “18000” вже писав окремий матеріал, тож цього разу більше уваги ми приділяємо “списочникам”.

Загалом ми підрахували, що до нового парламенту обрано 15 депутатів, пов’язаних з нашою областю.

11 народних обранців увійшли до складу фракції “Слуга народу”, по 1 представнику з черкаського регіону є у фракціях “Європейська Солідарність”, “Батьківщина”, “Опозиційна платформа – За життя”, ще 1 депутат – позафракційний.

Надалі “18000” буде відслідковувати результати голосування цих народних обранців під час пленарних засідань.

Фракція «Слуга Народу»

28-річна Ольга Коваль обрана до парламенту під №58 виборчого списку партії «Слуга народу». Член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

З 2015 року вона працює доцентом Національного університету харчових технологій у Києві. Раніше у 2012-2014 роках працювала інженеркою-технологом у Київському обласному хлібопекарському комплексі “Кулиничі”.

Під час виборів була офіційним представником «Зе!команди» в Київській області.

Згідно з відомостями із сайту ЦВК, проживає в селі Баштечки, що в Жашківському районі.

46-річний Олександр Завітневич обраний до ВРУ під №39. Голова комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

З 2012 року він співзасновник та директор «Смілянського Ливарного Заводу»

Народився у Кіровоградській області. Нині Завітневич проживає в Києві.

43-річний Сергій Швець обраний до парламенту по мажоритарному округу №214 в Києві. Секретар комітету з питань свободи слова.

Швець народився у Черкасах. Нині він спеціальний кореспондент і ведучий телеканалу «1+1» (програми ТСН, «Сніданок з 1+1», «ТСН-Варта»). Проживає в Києві.

35-річний Артем Культенко обраний як 51-й номер списку «Слуги народу». Заступник голови Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України.

Є співзасновником та керівником ГО «Спілка інвесторів транспортної інфраструктури Києва», співзасновником ТОВ Будмашсервіс та Кьортіс груп. Також займається кондитерським бізнесом. У 2014 році балотувався до Київської міської ради від “Партії ветеранів Афганістану”.

Культенко народився у Черкасах, а проживає в Києві.

36-річний Артем Нагаєвський обраний під №96 партійного списку «Слуги народу». Член Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики.

Нагаєвський є головою правління логістичної компанії ПАТ АТП 13058

Народився в Умані, проживає в Києві.

25-річна Роксолана Підласа – 104-й номер списку «Слуги народу». Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку.

В 2015–2016 роках працювала проектним менеджером Українського кризового медіа-центру, де спеціалізувалась на комунікації реформ в сфері енергетики.

З березня 2016 року працювала в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, у грудні 2017   призначена на посаду радника Міністра на громадських засадах. З грудня 2018 виконувала функції речника Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Народилася в Черкасах, проживає в Києві.

Також у складі фракції ще 5 депутатів-мажоритарників з Черкащини: це Любов Шпак, Олександр Скічко, Олег Арсенюк, Андрій Стріхарський та Сергій Нагорняк.

«Європейська Солідарність»

48-річна Ірина Геращенко обрана до парламенту під №3 у списку партії «Європейська Солідарність». Вона співголова фракції ЄС у парламенті.

Геращенко в Черкасах

Геращенко депутатка Верховної Ради кількох скликань. Нова каденція є вже четвертою в її біографії. Раніше вона обиралася від блоку «Наша Україна — Народна самооборона», від партії УДАР та від «Блоку Петра Порошенка».

Геращенко народилася в Черкасах, проживає в Києві.

«Опозиційна платформа – За Життя»

69-річний Василь Німченко обраний до Верховної Ради під 6-м номером списку партії. Перший заступник голови Комітету з питань правової політики.

Результат пошуку зображень за запитом "василь німченко і медведчук"

У 2014-році він обирався до парламенту від партії «Опозиційний блок». Був в числі депутатів, що підписали подання, за яким в подальшому було скасовано статтю про незаконне збагачення.

Німченко народився в селі Загородище, Чорнобаївського району. Проживає в Києві.

«Батьківщина»

44-річна Ольга Бєлькова обрана до парламенту як №17 партійного списку «Батьківщини». Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики.

Результат пошуку зображень за запитом "Ольга Бєлькова"

Бєлькова була депутаткою Верховної Ради попередньої каденції, але вона обиралася тоді по списку партії БПП і була членом відповідної фракції.

Бєлькова народилася в Черкасах. Зараз проживає в Києві.

***

Ще один депутат, Антон Яценко, є позафракційним. Ситуація навколо перемоги на 198-му виборчому окрузі Сергія Рудика нині вирішується в судах.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.