Фільм-казка “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке” режисера Михайла Кострова представлятиме Україну на кінофестивалі European Film Festival (EUFF) у Сінгапурі.

Про це повідомляють на сайті “Нове українське кіно” .

Показ стрічки “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке” відбудеться 16 травня в кінотеатрі “The Projector” на 30-му ювілейному фестивалі EUFF.

“Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке” – це фільм для всієї родини про рай і пекло, добро і зло, про козаків та нечисту силу. В основі стрічки – книжка “Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги й козацький рід” найвідомішого казкаря України, уманчанина Сашка Лірника.

Фільм увійшов у довгий список претендентів на П’яту Національну кінопремію “Золота Дзиґа” у номінації “Ігровий повнометражний фільм”. Також сценарій фільму отримав премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва.

Стрічка відправляє глядача у часи відважних козаків із Запорозької Січі. Їхні подвиги давно не дають спокою підступному Чорту, і він вирішує укласти парі зі Святим Петром. Якщо йому вдасться підкорити і утримати до Різдва найбільш хороброго козака Семена, він зможе знищити весь козацький рід. Але Семен так просто не здається, а чари Чорта на нього зовсім не діють.

У ролях: Костянтин Лінартович, Григорій Бакланов, Леся Самаєва, Олександр Пожарський, Володимир Задніпровський, Діана Розовлян, Арам Арзуманян, Сталіна Логошняк, Олександр Логінов, Даниіл Каменський, Артур Новіков, Вікторія Ізюмська, Марк Терещенко, Дмитро Зіневич.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.