Черкаські депутати не підтримали петицію про звільнення чиновників, причетних до скандальних закупівель

Черкаська міська рада не змогла ухвалити жодного рішення щодо чиновників, які причетні до закупівлі сумнівного медичного обладнання.

Про це повідомляє кореспондентка “18000”.

На розгляді депутатів була петиція, у якій громадськість вимагала звільнити директора департаменту охорони здоров’я Всеволода Кульчиковського, директора консультативно-діагностичної поліклініки Владислава Свириденка, а також колишнього куратора медичної галузі Сергія Тищенка. Підставою для створення петиції було розслідування “18000” про закупівлі медичного обладнання у Черкасах.

Із пропозицією звільнити Кульчиковського виступив депутат міськради Роман Діскант.

– Людина некомпетентна і непрофесійна, дуже великий негатив натягнула на міську раду. Звільнити – це не значить звільнити від відповідальності, так само, як і директора поліклініки, яка робила ці закупівлі.

Депутатка міськради Надія Івашкова запропонувала оцінити роботу чиновника після службового розслідування, яке нині триває в мерії.

– Жодної емоції не має бути у нашому рішенні. Маємо керуватися фактами, – сказав Івашкова.

Натомість депутат міськради Сергій Шмиголь зазначив, що теж хотів би долучитися до складу комісії.

– Не було оголошено про залученість депутатів до комісії, я б теж хотів долучитися, і таких людей чимало, – переконаний Шмиголь.

Зрештою депутати не проголосували за звернення до мера щодо звільнення Кульчиковського, а згодом провалили і голосування за підтримку петиції частково – у форматі, який виносився на розгляд.

Нагадаємо, раніше “18000” випустили розслідування про закупівлю медичного обладнання за суттєво завищеними цінами, зокрема того, що може мати російський слід. Після цього була створена петиція про звільнення причетних чиновників, яка набрала необхідну кількість голосів за короткий термін.

Дивіться розслідування “18000” 

Читайте також: “Запитуєш у мера про закупівлю, а потім тебе звільняють”, – ексдепутатка Майборода.

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”.

коментарі
1 Коментар
  1. Не поддержали..так как сами там замешаны и часть того бабла видимо себе получили..Смысл их увольнять что б потом и их выдали..На войну их всех надо в Угледар например

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *