Київські правоохоронці вручили підозри черкаським медикам за “польське” обладнання

У закупівлях черкаських медиків знайшли кримінал

Працівники Київської міської прокуратури повідомили про підозру черкаським медикам і чиновникам за придбання обладнання, про яке раніше писали журналісти “18000”.

Відповідну інформацію підтвердили у пресслужбі столичних правоохоронців. Слідство у справі проводять представники столичної поліції та служби безпеки України.

Як йдеться у матеріалах прокурорів, чиновники закупили медичне обладнання для потреб Черкаського обласного клінічного госпіталю для ветеранів. Підозру у розтраті бюджетних коштів отримав керівник цього закладу, а також посадовець управління охорони здоров’я Черкаської ОДА. Крім того, у службовій недбалості підозрюють заступника директора комунального черкаського госпіталю. Всі підозри вручені у межах справи, яка пов’язана із закупівлею медичного обладнання у групи підприємств. 

Як вдалося з’ясувати “18000”, йдеться про придбання рентген апарату у київської компанії “Мед сервіс+” усередині 2023 року. Тоді за обладнання заплатили понад 6 млн гривень. Але товар, що постачали, був нібито від бренду “Візіон”. 

Компанія “Мед сервіс+”, а також медичне обладнання “Візіон” фігурує у серії розслідувань від “18000” про ймовірні зловживання під час його закупівель черкаськими медиками та посадовцям. Зокрема, крім госпіталю для ветеранів, подібне обладнання купували також у Черкаській міській дитячій лікарні, у консультативно-діагностичній поліклініці. Тут за нього можуть заплатити майже 30 млн гривень. Зараз підприємці намагаються отримати ці кошти через суд. 

 У матеріалі “18000” йдеться, що обладнання від бренду нібито польського бренду “Візіон” може бути копією китайських товарів із наклеєними поверх етикетками та, ймовірно, суттєво завищеною ціною. Окрім того, за самим нібито польським брендом стоять українці.

Деталі у розслідуванні:

Також читайте: Черкаські чиновники замовчують майбутнє скандального обладнання, а постачальники пішли до суду.

Подобаються наші статті? Долучайтеся до Клубу донаторів “18000”! Оформлюйте щомісячну підписку за посиланням і розвивайте регіональну незалежну журналістику разом із нами

коментарі
2 Коментарі
  1. Саме головне те,що той хто це все замислив,на волі і навіть не під підозрой!!!

  2. Так враження, що ОПЗЖ під керівництвом Тулуба продовжує грабути Черкащину і надалі.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *