Міськрада дасть Халаю ще 6 мільйонів на ремонт проблемної ділянки бульвару Шевченка

Вчора, 2 квітня, департамент архітектури та містобудування ЧМР уклав додаткову угоду із підприємством «Черкаси-інтерстрой» на ремонт ділянки бульвару Шевченка вартістю 6,09 мільйона гривень.

Про це йдеться на порталі Dozorro.

Передбачається проведення додаткових робіт на ділянці бульвару від вулиці Університетської до Можайського.

У мотиваційній частині вказано, що будуть виконані роботи, які не були включені в початковий проект і необхідність виконання яких виникла після початку виконання будівельних робіт. Відповідне рішення було більше року тому під час технічної наради за головування директора департаменту-замовника Артура Савіна.

Йдеться про асфальтобетонне покриття на перехрестях та з’їздах, відновлення основи на ділянках прокладання комунікацій на перехресті з вулицею Можайського, облаштування організації дорожнього руху та в’їздів до приватних володінь.

Згідно з календарним планом, більшість робіт будуть виконані у 2021 році. На сьогодні жодних проплат за договором немає.

Варто зазначити, що основний договір на ремонт цієї ділянки бульвару був укладений ще в жовтні 2018 року. Тоді «Черкаси-інтерстрой» виграв тендер на 31,91 мільйона гривень.

Від початку планувалося, що роботи мають бути завершеними в четвертому кварталі 2019 року. Однак опісля термін його дії неодноразово змінювався, і врешті був перенесений на кінець 2020 року. Цього року передбачено фінансування робіт за основним договором у розмірі 13,27 мільйона гривень.

На сьогодні безпосередньо «Черкаси-інтерстрой» отримав від замовника 8,5 мільйона гривень. Окрім того, ще 7,87 мільйона гривень були сплачені безпосередньо на рахунки субпідрядних організацій – “Дорожньо-будівельне управління-70” та “Будівельне управління-77”.

Оплата коштів напряму субпідрядникам передбачена додатковою угодою від 19 травня минулого року.

Разом з тим роботи на цій ділянці вже тривалий час не виконуються. Частина дорожнього полотна на цій ділянці лишається не вкритою другим шаром асфальтобетону.

Зазначимо, що і “Черкаси-інтерстрой” і два субпідрядники входять до орбіти відомого бізнесмена та колишнього депутата міськради Володимира Халая. 

Сам Халай до кінця 2019 року був директором “Черкаси-інтерстрой”, нині підприємство очолює Геннадій Федишин. “Дорожньо-будівельне управління-70” записане на Олену Бабенко, а “Будівельне управління-77” на Сергія Іванова.

У лютому 2020 року Володимир Халай отримав від прокуратури підозру щодо можливого привласнення та розтрати грошових коштів місцевого бюджету, які виділялися на ремонт вулиці Небесної Сотні та облаштування стоянки по вулиці Толстого. Роботи там виконував “Черкаси-інтерстрой”. Окрім того, це підприємство також відоме тим, що покинуло незавершеною реконструкцію запасного поля Центрального стадіону, освоївши там 4,5 мільйони гривень.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.