Поліція обшукала черкаського чиновника, який мав їхати в Німеччину, а відпочивав в Азії

stanislav-kolomiets

Соснівський районний суд міста Черкас задовольнив клопотання слідчих Головного управління національної поліції у Черкаській області на проведення обшуків та вилучення документів у стінах Черкаської міської ради. Це відбулося 16 квітня.

Відповідна ухвала міститься у реєстрі судових рішень, пише “18000”.

Як зазначено у матеріалах кримінальної справи, у поле зору правоохоронців потрапила діяльність начальника управління інспектування Черкаської міської ради Станіслава Коломійця. Він, за версією правоохоронців, безпідставно нараховував та оплачував підставним особам гонорари за здійснення робіт із нібито інспектування міста. Слідчі вважають, що ці роботи зазначені особи не виконували, а гроші, надані посадовцем, привласнювали.

Крім того, в ухвалі зазначено, що на початку 2023 року Коломієць разом із депутаткою Черкаської міської ради вирушив до Німеччини для нібито відрядження, на що отримав понад 90 тисяч гривень добових. Разом з тим, за інформацією слідчих, до Німеччини тоді Коломієць так і не потрапив, а вирушив на відпочинок до однієї із країн Азіатського регіону. 

На початку повномасштабного вторгнення Станіслав Коломієць доєднався до лав Збройних сил України та, відповідно до раніше поширеної інформації, брав участь в операціях із захисту столиці. Згодом Коломієць повернувся до роботи у стінах Черкаської міської ради.

За інформацією “18000” в ході розслідування відповідного кримінального провадження обшуки та вилучення документів проводили не лише у стінах мерії, а і за місцем проживання посадовця. 

“18000” звертався за коментарем щодо цього інциденту до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, однак той інформацію спростував і сказав, що “в Коломійця все добре“. Також із відповідним запитом щодо подробиць справи наше видання звернулося до обласної прокуратури.

Нагадаємо, Станіслав Коломієць обіймає посаду начальника управління інспектування Черкаської міської ради. Раніше посадовець балотувався до Верховної Ради, Київської міської і Черкаської обласної рад та був помічником народного депутата від партії Ляшка – Ігоря Мосійчука.

Читайте також: Сільрада на Черкащині замовила ремонту доріг на 16,5 мільйони гривень у свого улюбленця

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *