Сільрада на Черкащині замовила ремонту доріг на 16,5 мільйони гривень у свого улюбленця

ремонт доріг

У квітні цього року виконавчий комітет Степанецької сільської ради уклав вісім угод на капітальні ремонти дорожнього покриття на суму в 16,5 мільйони гривень. Всі договори укладені з одним підрядником.

Про це йдеться на порталі “Прозорро”, пише “18000”.

Так, 15-16 квітня замовник без використання електронної системи уклав угоди на капітальні ремонти вулиць Лісна, Виноградна, Незалежності, Благовісної, Зелена та Незалежності (інша). Всі договори – на суму до півтора мільйони гривень, самі тексти договорів у системі не оприлюднені.

Угоди укладені з товариством “СК Нева +”.

Окрім того, замовник провів також дві конкурентні закупівлі. На 4,5 млн грн на ремонт вулиці Луки в селі Таганча та на 3,5 млн грн вулиці Центральної у селі Полствин.

Тут в обох випадках замовник відхилив більш дешеві пропозиції від ТОВ “Регдорстрой” і уклав угоди із тим же “СК Нева +”, пропозиції якого дорівнювали очікуваній вартості.

За інформацією clarity-project, “СК Нева +” має угод на 200 мільйонів гривень. Зокрема, 24 угоди на 40 мільйонів із Степанецькою сільрадою і ще 16 угод на 28 мільйонів з місцевим комунальним підприємством “Благоустрій”. І для сільради, і для комунальників – це головний підрядник за сумою договорів.

Як писав 18000, ТОВ “СК Нева+” належить канівчанину Армену Авеяну. Раніше він також був власником схожого за назвою товариства “СК Нева”, що брало участь у публічних закупівлях.

У 2018 році після скарги журналіста “18000″ компанію Авеяна притягнули до відповідальності за змову на торгах, яку він організував із власним батьком Авеяном Бабкетом Герасимовичем.

Нагадаємо, у 2023 році Степанецька сільрада хотіла ремонтувати вулицю за 15 мільйонів гривень. Тоді сільський голова Олександр Яременко звинуватив журналістів у замовності через інтерес до цієї закупівлі, однак надалі торги були відмінені.

Також читайте: У Черкасах ремонтують дві вулиці в Південно-Західному районі за 33 мільйони

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
2 Коментарі
  1. Так армян, саме так цю компашку, називають у Каневі та районі, гарно ділиться з замовниками…..тому, шляхи ремонтує тільки він, кожен рік по всьому району…..і кожен рік ті шляхи стають все гірше, і знову їх ремонтує армян….. У нього завжди є робота та доходи.

    1. Толік черкаський такий самий (Зеленський дуже сильно хотів його звільнити, але потім раптово все якось затихло). На жаль у нас так все й побудовано, на діленні доходів.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *