Скічко розповів, чому не вдається розпочати будівництво “Президентського садочка”

Розпочати будівництво “Президентського садочка” не вдається через недоліки в проєкті.

Про це під час брифінгу розповів голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

За словами Скічка, спочатку будівництво садка затягнулось через тривале отримання проєкту, який мало надати місто. Опісля ж його отримання в проєкті виявили низку недоліків.

– Як виявилось, він (проєкт, – ред.) має ряд значних недоліків, які унеможливлюються його реалізацію. На сьогоднішній день проєкт потребує значних доопрацювань. Я вірю, що найближчим часом ми зможемо поновити процедуру. Після того, як ці доопрацювання будуть реалізовані, – зазначив Скічко.

Дивіться брифінг Олександра Скічка НАЖИВО:


Як писав “18000”, Черкаська ОДА  не може визначити, хто ж будуватиме на Митниці “Президентський садок”. Дату аукціону уже двічі переносили, а після його проведення замовник продовжив терміни розгляду пропозиції, що виявилася найбільш дешевою. Водночас обласна влада обіцяє завершити роботи уже цього року.

Нагадаємо, будівництво цього садочка обговорювалось ще із березня 2019 року. На момент проектування його вартість оцінювалася у 40 млн грн, проте з часом вона зросла до 94 мільйонів. 

У 2020-му з подачі президента Володимира Зеленського садочок був включений у програму “Велике будівництво”. Його мали почати будувати ще у 2020-му році, проте не змогли це зробити. Глава області Олександр Скічко пояснив це “бюрократичними процедурами”.

Уже у 2021-му Черкаська міська рада зібралася на позачергову сесію і виділила на будівництво 20,9 мільйона гривень. Відповідно, ще більше 70 мільйонів на роботи буде спрямовано з державного бюджету.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.