У “Слуги народу” Арсенюка вже 10 помічників, тепер уже екс-прокурори та їхні родичі

Народний депутат від «Слуги народу» Олег Арсенюк продовжує обростати новими помічниками.

Згідно із інформацією із сайту Верховної Ради, на сьогодні Арсенюк уже має 3 штатних та 7 позаштатних помічників.

Раніше 18000 уже писав, що помічником Арсенюка «на зарплаті» став скандальний черкаський підприємець Володимир Халай.

Серед нових помічників Арсенюка на громадських засадах варто відзначити Гліба Сидорова. Свого часу Сидоров, що працював слідчим в обласній прокуратурі, був зараховані активістами до “люстраційного списку”. Ще один помічник – Микола Литвин – черкаський адвокат, син колишнього прокурора області Олександра Литвина.

Литвин та Сидоров входили до складу ОВК під час президентських виборів від кандидата Володимира Зеленського. Сидоров – ОВК №196, а Литвин – 194.

Щодо інших, то Олег Рой свого часу працював в Черкаському окружному суді, нині є помічником вище згаданого адвоката Миколи Литвина. Максим Разношинський був довіреною особою Арсенюка на парламентських виборах, Олег Кононенко балотувався до Чигиринської міської ради від партії “Патріот”, Володимир Коломієць у 2010 році балотувався до Черкаської міської ради від “Сильної України” Сергія Тігіпка, а в 2015 – до Запорізької обласної ради від “Опозиційного блоку”. Денис Коломієць, за нашою інформацією, влітку був одним з керівників виборчого штабу Олега Арсенюка.

Нагадаємо, Олег Арсенюк був обраний до парламенту по 195 виборчому окрузі від партії “Слуга народу”. Свого часу він балотувався до міської ради від «Опозиційного блоку», значився членом партії.

Олег син Олексія Арсенюка – власника розважального комплексу “Бочка”, екс-члена Партії регіонів та екс-кандидата в нардепи від «Опозиційного блоку».

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини