
На Черкащині вчителька здобула призові місця у двох номінаціях
Педагогів на Черкащині відзначили нагородами у регіональному конкурсі STEM‐вправу «Інженерія ідей».
Про це повідомили на сайті Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників ЧМР.
Кого нагородили
- Дмитро Артемов;
- Любов Артемова;
- Тетяна Баліцька;
- Михайло Борисевич;
- Ірина Браславська;
- Таміла Вакуленко;
- Інна Василенко;
- Вікторія Васіна;
- Людмила Голик;
- Ольга Демидова;
- Оксана Дзюнь;
- Аліна Довга;
- Лариса Дубина;
- Оксана Задачіна;
- Людмила Зайва;
- Наталія Зінченко;
- Вікторія Коваль ;
- Зінаїда Брежко;
- Ніна Король;
- Юлія Кострикіна;
- Ніна Лесечко;
- Наталія Миронюк;
- Анастасія Мислюк;
- Ганна Молодичук;
- Оксана Околита;
- Оксана Осадча;
- Валентина Палій;
- Ірина Палій;
- Любов Піднебесна;
- Оксана Плахота;
- Наталія Поліщук;
- Лариса Полянчук;
- Оксана Приступа;
- Лариса Роїк;
- Лариса Сіденко;
- Алла В’язовік;
- Аліна Тихоненко;
- Наталія Ткаченко;
- Оксана Толочна;
- Ігор Фесенко;
- Галина Шевченко;
- Світлана Штангей.
Нагадаємо, чинні бойові медики можуть вступити на бакалаврат за спеціальною програмою за спеціалізацією «Екстрена медицина». Вступ не передбачає здачу НМТ.
Читайте також: Поїхала за 100 кілометрів від дому, щоб навчати дітей: як молода вчителька обрала сільську школу на Черкащині замість міста.
Читайте більше черкаських новин – важливі події для громади. Знайомся з командою «18000» в інстаграм @18000_team


