Шістьох захисників з Черкащини звільнили з полону

Звільнені з полону

Шістьох захисників з Черкащини звільнили з полону

З російського полону звільнили шістьох захисників з Черкаської області.

Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Як йдеться в дописі, серед звільнених черкащан:

  • старший лейтенант Олександр Рощепій;
  • сержант Валерій Кліщ;
  • солдати Ростислав Кулик та Максим Литвин;
  • старший матрос Анатолій Качур;
  • матрос Андрій Мурзак.

За інформацією начальника ОВА, більшість захисників були в полоні понад чотири роки.

Нагадаємо, що з полону звільнили 160 українських військових. Усі були в полоні з 2022 року. Серед звільнених – військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.

«Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках», – прокоментував президент.

Читайте на сайті 18000: «Новини Черкаси» — що відбувається в місті та області. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал 18000 | «Шо там у Черкасах?»

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини