
Шістьох захисників з Черкащини звільнили з полону
З російського полону звільнили шістьох захисників з Черкаської області.
Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Як йдеться в дописі, серед звільнених черкащан:
- старший лейтенант Олександр Рощепій;
- сержант Валерій Кліщ;
- солдати Ростислав Кулик та Максим Литвин;
- старший матрос Анатолій Качур;
- матрос Андрій Мурзак.
За інформацією начальника ОВА, більшість захисників були в полоні понад чотири роки.
Нагадаємо, що з полону звільнили 160 українських військових. Усі були в полоні з 2022 року. Серед звільнених – військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.
«Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках», – прокоментував президент.
Читайте на сайті 18000: «Новини Черкаси» — що відбувається в місті та області. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал 18000 | «Шо там у Черкасах?»


