У “Черкаських Мавп” чергова поразка

“Черкаські Мавпи” у виїзному матчі зазнали поразки від “Миколаєва” – 76:82.

Про це інформують на сайті “Черкаських Мавп”.

Старт матчу був за черкасцями. “Мавпи” повели з рахунком – 5:0, в обох атаках головною дійовою особою був Іван Ткаченко: спочатку він віддав передачу на Конате, а далі сам поцілив триочковий. Утім, “Миколаїв” швидко адаптувався і здійснив свій ривок 9:0 і протягом усієї першої чверті тримав лідерство у 5 балів.  Андрій Кальніченко за стартовий відрізок здобув 9 очок і допоміг команді мати перевагу 22:15.

На старті другої чверті господарі продовжили набирати і в певний момент мали вже перевагу у 9 очок. Але черкасці не дали супернику закріпитися на цій відстані. Не надовго “Мавпи” вийшли вперед – 29:28. Надалі гоподарі паркету поцілили кілька складних дальніх кидків та непогано відзахищалися, що дозволило тримати невеличку перевагу – 39:33.

Після великої перерви кардинально змінити ситуацію на паркеті черкаські баскетболісти не могли. Стабільно набирав очки лише Дювон Максвелл.

У четвертій чверті миколаївці так і тримали свою перевагу, а в певний момент відірвалися на відстань 10-ти очок.  За п’ять хвилин до завершення чверті у “Мавп” гру на себе взяв Айзек Хемілтон, котрий набрав шість очок поспіль і скоротив до чотирьох балів. Але у вирішальний момент “корабели” знову зіграли чіткіше, поцілили кілька дальніх і середніх кидків, що дозволило команді святкувати перемогу, другу в сезоні – 81:76.