Після розслідування “18000” слідчі перевіряють закупівлю коштовних рукавичок від бренду “Vizion”

Слідчі перевіряють "Візіон" у Черкасах

Слідчий суддя Соснівського районного суду міста Черкаси задовольнив клопотання слідчих обласного управління поліції на отримання тимчасового доступу до документів, пов’язаних із постачанням до однієї з черкаських лікарень медичної продукції від нібито бренду “Vizion”, про яку раніше розповідав “18000”. 

Кримінальне провадження за фактом імовірного привласнення бюджетних коштів під час закупівлі системи реабілітації кисті руки R-HAND i8 PRO+ відкрили після публікації матеріалу-розслідування.

Як встановили журналісти “18000”, під виглядом продукції нібито польського бренду “Vizion”, пов’язаного з українцями, до черкаських лікарень постачають обладнання від суттєво дешевих китайських брендів, зокрема “Syrebo”. Зазначені факти перевіряють нині черкаські правоохоронці у межах кримінального провадження, вони отримали дозволи на проведення слідчих дій.

Йдеться про закупівлю, здійснену Черкаською міською дитячою лікарнею, яка за систему реабілітації заплатила майже 6 мільйонів гривень. Водночас аналоги цього товару можуть коштувати суттєво дешевше. 

Окрім Черкаської міської дитячої лікарні, продукцію бренду “Vizion” також купували, зокрема і в Клінічному госпіталі для ветеранів Черкаської обласної ради. За інформацією “18000”, посадові особи цього закладу вже отримали підозри за ймовірну розтрату під час закупівлі.

Також продукцію бренду “Vizion” за майже 30 мільйонів гривень нині намагається придбати ще один міський лікувальний заклад – Консультативно-діагностична поліклініка. Нині триває судовий процес через те, що депутати Черкаського міської ради попередньо перенаправили кошти з придбання цього обладнання до резервного фонду, а у стінах міської ради створили спеціальну комісію, яка має перевірити ці та інші медичні закупівлі за кошти черкаського бюджету.

Також у Черкасах зібрали достатню кількість голосів під петицію з вимогою звільнити причетних до цих закупівель посадовців Черкаської міської ради.

Подобаються наші статті? Долучайтеся до Клубу донаторів “18000”! Оформлюйте щомісячну підписку за посиланням і розвивайте регіональну незалежну журналістику разом із нами

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *