Двоє черкащан вибороли “золото” всеукраїнського турніру з самбо

Фото : пресслужба ЧОДА

Черкаську область представляло 9 спортсменів у Кароліно-Бугазі Одеської області. Там відбувався Всеукраїнський турнір «Юна Україна» з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та старшого віку.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

Нагороди до Черкас привезли спортсмени з чемпіонату України з боротьби самбо серед чоловіків і жінок.

Спортсменка Владислава Торопцева виборола золоту медаль у ваговій категорії 68 кілограмів серед юніорок. А Іван Прудіус здобув “бронзу”серед юнаків у ваговій категорії 65 кілограмів.

Андрій Болобан для Черкаської області виборов золоту медаль чемпіонату у ваговій категорії 100 кілограмів, а Артур Єфремов посів третє місце у ваговій категорії 82 кілограми.

У змаганнях брали участь спортсмени з Вінниці, Києва, Львова, Харкова, Івано-Франківську, Житомира, Дніпра, Одеси та Сум.