165 освітніх закладів Черкащини вже пішли на канікули

На Черкащині за тиждень кількість захворілих коронавірусом педагогічних працівників зросла вдвічі. Значна кількість інфікованих коронавірусом учасників освітнього процесу зумовлює рекомендації Державної комісії ТЕБ та НС щодо запровадження канікул в освітніх закладах та переходу на дистанційне навчання. 

Про це під час брифінгу щодо епідситуації в області повідомила заступниця начальниці управління освіти і науки ОДА Оксана Сімушіна.

На сьогодні кількість хворих коронавірусом педагогічних працівників становить 361 особа, тоді як минулого тижня – 163 особи.

Також Оксана Сімушіна додала, що на канікули із 15 по 30 жовтня, згідно з рекомендаціями Державної комісії ТЕБ та НС і МОН, організовано в 165 закладах освіти Черкащини, що становить 31%.

Також у 41 школі було організоване дистанційне навчання із 15 по 23 жовтня з подальшими осінніми канікулами. Йдеться про заклади міста Канів, м. Умань, Черкаського району, Березняківської та Тальнівської ОТГ.

Крім цього, із 17 по 30 жовтня на канікулах перебуватимуть учні ще 196 шкіл.

– Це два міста – Черкаси та Золотоноша. Також таке рішення прийняли в шести районах та чотирнадцятьох ОТГ, – зазначила Оксана Сімушіна.

Натомість у 136 освітніх закладах канікули відбуватимуться з 26 по 30 жовтня, як і було затверджено на початку навчального року.

Посадовиця наголосила, що заклади дошкільної та позашкільної освіти продовжуватимуть функціонувати. Водночас в області 35 садочків перейшли на дистанційну форму роботи, у зв’язку з тим, що там  коронавірусом захворіли працівники. Таким чином, на дистанційній формі роботи перебуває й 60 дошкільних груп, оскільки вони є контактними особами.

Нагадаємо, на Черкащині чотири виші перейшли на дистанційне навчання.

ЧИТАЙТЕ: В ОДА пояснили, чи обов’язково закладам освіти переходити на дистанційне навчання

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.